Vinařství

Vinařství Kovacs je malé rodinné vinařství se sídlem v obci Novosedly na Moravě. Vinařství navazuje na dlouholetou rodinnou tradici pěstování révy vinné a výrobu špičkových vín zaměřených na originální původ. Vinařství Kovacs hospodaří na 39 ha vlastních vinic a ročně vyrobí necelých 200 tis. lahví vína pouze z vlastních hroznů.

Při výrobě vína a ve vinicích klade vinařství obrovský důraz na to, aby co nejvíce vynikla jedinečná poloha a půdní složení na jednotlivých viničních tratích.

Hospodaření na vinicích probíhá šetrně v souladu s přírodou dle pravidel ekologického zemědělství. O vinohrady a výrobu vína se osobně stará velmi zkušený vinohradník, vinař a enolog Alois Černík.

V krásných degustačních prostorách vinařství v Novosedlech rádi uvítáme zájemce o degustaci špičkových moravských vín. Rádi pro Vás v našem vinařství připravíme také oslavy, svatby nebo firemní akce.

 

Vinotéka

Vinotéka Vinařství Kovacs nabízí široký sortiment kvalitních lahvových i sudových vín.&nbs...

Vinice

Základ kvalitního vína je dán kvalitním hroznem, umění vyrobit kvalitní víno tedy začíná již ve vini...

Moravský sklípek

Náš tradiční moravský sklípek nabízí příjemné a stylové posezení o kapacitě cca 50 osob. Je Vám k di...

Úspěchy našich vín

O kvalitě vín svědčí i ocenění z prestižních vinařských soutěží. Mnohá z našich vín se pyšní poc...

4 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení