Dodací a platební podmínky

Dodací lhůty

 
Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.
 

Poštovné a balné

Ceník dopravného a poplatků

Objednané množství / způsob dodání
Osobní odběr
Česká pošta nebo Toptrans
1 – 6 lahví  (1 karton) bez poplatku 149 Kč
7 – 12 lahví  (2 kartony) bez poplatku 258 Kč
13 – 18 lahví  (3 kartony) bez poplatku 357 Kč
19 – 24 lahví (4 kartony) bez poplatku 436  Kč
25 – 29 lahví (neúplných 5 kartonů) bez poplatku 495  Kč
30 a více lahví (5 a více plných kartonů) bez poplatku  bez poplatku *

 

* Z důvodu změny podmínek České pošty od 1. 3. 2019 budou objednávky obsahující 31 a více lahví doručeny pouze prostřednictvím společnosti TOP TRANS.

Za platbu dobírkou účtujeme poplatek 30 Kč.

Platba předem nebo platba v hotovosti při osobním odběru je bez poplatku. S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).


Objednávky doručujeme pouze na území České republiky (doručení do zahraničí nezajišťujeme).

We do not provide international delivery. | Wir liefern nicht ins Ausland.

 
Způsob platby 
 • Hotově při osobním odběru.
 • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovnice pošty při převzetí.  
 • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u (jméno vašeho bankovního ústavů). Číslo účtu je  19-2037700237/0100. Vyčkejte prosím s platbou než Vám zašleme zálohovou fakturu, číslo této faktury prosím použijte jako variabilní symbol. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme. 
 • Platební bránou Comgate online - kartou nebo převodem
  Po odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu ePlatba, které jej dle jeho výběru buď vyzve k zadání údajů platební karty nebo jej přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments, a.s.

  Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

  Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Dodací lhůty
 
Zakázky jsou obvykle vyexpedovány v termínu:
 • nejpozději 5 pracovních dnů od přijetí objednávky, je-li zvolena platba v hotovosti nebo na dobírku,
 • nejpozději 5 pracovních dnů od zaplacení, je-li zvolena platba předem nebo uložení do boxu,
 • následující pracovní den po přijetí objednávky, nejdříve od 10 hod, je-li zvolen vlastní odběr.