Dodací a platební podmínky

Dodací lhůty

 
Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.
 

Poštovné a balné

Ceník dopravného a poplatků

Objednané množství / způsob dodání
Osobní odběr
Česká pošta nebo Toptrans
1 – 6 lahví  (1 karton) bez poplatku 149 Kč
7 – 12 lahví  (2 kartony) bez poplatku 258 Kč
13 – 18 lahví  (3 kartony) bez poplatku 357 Kč
19 – 24 lahví (4 kartony) bez poplatku 436  Kč
25 – 29 lahví (neúplných 5 kartonů) bez poplatku 495  Kč
30 a více lahví (5 a více plných kartonů) bez poplatku  bez poplatku *

 

* Z důvodu změny podmínek České pošty od 1. 3. 2019 budou objednávky obsahující 31 a více lahví doručeny pouze prostřednictvím společnosti TOP TRANS.

Za platbu dobírkou účtujeme poplatek 30 Kč.

Platba předem nebo platba v hotovosti při osobním odběru je bez poplatku. S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).


Objednávky doručujeme pouze na území České republiky (doručení do zahraničí nezajišťujeme).

We do not provide international delivery. | Wir liefern nicht ins Ausland.

 
Způsob platby 
 • Hotově při osobním odběru.
 • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovnice pošty při převzetí.  
 • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u (jméno vašeho bankovního ústavů). Číslo účtu je  19-2037700237/0100. Vyčkejte prosím s platbou než Vám zašleme zálohovou fakturu, číslo této faktury prosím použijte jako variabilní symbol. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme. 
 • Platební bránou Comgate online - kartou nebo převodem
  Po odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu ePlatba, které jej dle jeho výběru buď vyzve k zadání údajů platební karty nebo jej přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments, a.s.

  Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

  Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.

Dodací lhůty
 
Zakázky jsou obvykle vyexpedovány v termínu:
 • nejpozději 5 pracovních dnů od přijetí objednávky, je-li zvolena platba v hotovosti nebo na dobírku,
 • nejpozději 5 pracovních dnů od zaplacení, je-li zvolena platba předem nebo uložení do boxu,
 • následující pracovní den po přijetí objednávky, nejdříve od 10 hod, je-li zvolen vlastní odběr.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení