Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe tyto výhody:

  • Sleva min. 10% na lahvové víno
  • Doprava zdarma při objednávce nad 30 lahví (5 a více ucelených kartonů)
  • Odběr novinek z vinařství - upozornění na akční nabídky + pozvánky na akce (je možné kdykoli odhlásit)
  • https://www.vinarstvi-kovacs.cz/FANCLUB-Vinarstvi-Kovacs/

Vinařství Kovacs v Salonu vín ČR 2017

Kovacs - Vinařství Kovacs v Salonu vín ČR 2017    Ve čtvrtek 18. ledna byly vyhlášeny výsledky Salonu vín ČR pro rok 2017, a tak s velkou radostí oznamujeme, že v neuvěřitelné konkurenci 2020 moravských a českých vín od 157 vinařů a vinařských firem,​ uspělo i jedno z našich novosedelských vín. Čtěte více v článku...

Od nynějška se naše Zweigeltrebe - pozdní sběr 30/15 bude pyšnit zlatou medailí z neprestižnější celostátní vinařské soutěže - Salonu vín ČR 2017. Přirozeně bude také součástí celoroční degustační expozice na Zámku Valtice, jejíž slavnostní otevření proběhne v sobotu 4. února 2017.

Salon vín ČR představuje špičku českého a moravského vinařství a tak je pro nás obrovskou ctí, že i naše víno je mezi stovkou nejlepších vín České republiky pro rok 2017. V komisích soutěže každý rok zasedají naši nejlepší degustátoři – držitelé mezinárodních degustačních zkoušek dle standardů EU, kteří jsou spolu s moderním počítačovým systémem, vícekolovým hodnocením a garancí Svazu vinařů ČR zárukou objektivity a výběru skutečně nejlepších vín z Moravy a Čech.

Toto oceněné Zweigeltrebe vzniklo z hroznů s pílí a péčí vypěstovaných na viniční trati Kamenný vrch v Novosedlech. V jeho vůni můžete nalézt líbivé tóny sušených švestek přelitých hořkou čokoládou, které doplňuje jemné aroma kompotovaných třešní. Harmonická a příjemná chuť připomíná černý rybíz, který se krásně prolíná s tóny peckového ovoce. Celkový požitek pak uzavírá jemná tříslovinka.

Víno si můžete nakoupit přes náš e-shop, na naší vinotéce, a také po celou dobu trvání degustační expozice 2017 přímo v Salonu vín.

Více o systému soutěže a kompletní výsledky najdete v tiskové zprávě ZDE