Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe tyto výhody:

  • Sleva min. 10% na lahvové víno
  • Doprava zdarma při objednávce nad 30 lahví (5 a více ucelených kartonů)
  • Odběr novinek z vinařství - upozornění na akční nabídky + pozvánky na akce (je možné kdykoli odhlásit)
  • https://www.vinarstvi-kovacs.cz/FANCLUB-Vinarstvi-Kovacs/

Ohlédnutí za Dnem otevřených sklepů v Novosedlech 2018

Kovacs - Ohlédnutí za Dnem otevřených sklepů v Novosedlech 2018    Den otevřených sklepů, který se konal v sobotu 16. června 2018 je úspěšně za námi. Přečtěte si reportáž jak to všechno probíhalo a mrkněte na fotky z akce :) Více po rozkliknutí článku...

Letošní červnový Den otevřených sklepů zvaný také Novosedelské sklepy open přilákal do naší obce stovky milovníků vína, kteří si od 10:00 do 19:00 mohli prochutnat moravská vína u celkem 13 vinařů a vinařství. Počasí akci krásně přálo, a tak nic nebránilo tomu, užít si naplno putování od sklepa ke sklepu, od vinaře k vinaři.

V sobotu jsme pro Vás připravili jak prohlídky sklepů, grilované speciality k zakousnutí, tak i hudební zábavu. Od 16:00 do 20:00 hodin zde rozproudila zábavu, Lidová hudba Za Oponoukterá se svými lidovými písněmi přilákala nejednoho nového posluchače jak do našeho Vinařského dvora. Na naší vinotéce jsme rovněž nezaháleli, jelikož celým dnem proudil neustálý příliv nových vína-chtivých návštěvníků, a tak jsme měli velkou radost, že Vám naše vínka chutnají.

Prvenství v žebříčku Vaší oblíbenosti tentokrát vyhrálo polosladké cuvée Tramín červený x Muškát moravský - pozdní sběr 37/15 Family reserve. Druhé místo obsadila Pálava - výběr z hroznů 33/16 Family Reserve. Třetím vínem, které Vám nejvíce chutnalo bylo nové Chardonnay - pozdní sběr 02/17.

Věříme, že jste si Den otevřených sklepů v Novosedlech skvěle užili a odjížděli jste domů plni krásných zážitků. A pokud byste si s námi tuto akci chtěli zopakovat, budeme se na Vás znovu těšit v sobotu 15. září na dalším Dnu otevřených sklepů, spojeném s Novosedelským vinobraním. Je to akce velkolepá, plná moravské krojované kultury, zvyků a tradičních specialit, kterou si rozhodně nemůžete nechat ujít!

Přidejte se k akci také na našem Facebooku a pozvěte i Vaše přátele! :) Rovněž doporučujeme si na září včas zajistit ubytování v okolí, tipy najdete ZDE.

Naše fotky z akce najdete v galerii níže a pokud máte Vy nějaké fotky z naší podařené akce a rádi Instagramujete, budeme moc rádi, když je s námi budete sdílet pod tagem #vinarstvikovacs