Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe tyto výhody:

  • Sleva min. 10% na lahvové víno
  • Doprava zdarma při objednávce nad 30 lahví (5 a více ucelených kartonů)
  • Odběr novinek z vinařství - upozornění na akční nabídky + pozvánky na akce (je možné kdykoli odhlásit)
  • https://www.vinarstvi-kovacs.cz/FANCLUB-Vinarstvi-Kovacs/

Ohlédnutí za Dnem otevřených sklepů v Novosedlech 2017

Kovacs - Ohlédnutí za Dnem otevřených sklepů v Novosedlech 2017    Den otevřených sklepů, který se konal v sobotu 17. června 2017 je úspěšně za námi a máme radost, že Vás od návštěvy našeho vinařství neodradil ani déšť. Fotky z akce a jak to všechno probíhalo najdete dále v článku :)

Letošní červnový Den otevřených sklepů zvaný také Novosedelské sklepy open přilákal do naší obce na 500 účastníků, kteří si od 10:00 do 19:00 mohli prochutnat moravská vína u celkem 14 vinařů a vinařství. I přestože v průběhu dne přišel déšť, nenechali jste se odradit a putovali od sklepa ke sklepu, od vinaře k vinaři.

U nás ve vinařství jsme letos přípravy na tuto akci vzali opravdu z gruntu, přibyla nám v průběhu roku totiž nová budova lisovny, a tak jsme provedli i úpravu a malování fasád na všech našich budovách. Dá se tedy říci, že jsme oblékli naše Vinařství Kovacs do "nového kabátu" :)

V samotnou sobotu jsme pro Vás připravili jak prohlídky sklepů, grilované speciality k zakousnutí, tak i hudební zábavu. Od 12:00 do 17:00 zde rozproudila zábavu Cimbálová muzika Galán z Podluží, která se svými lidovými písněmi přilákala nejednoho nového posluchače jak do našeho Vinařského dvora, tak i později do našeho sklípku. Na naší vinotéce jsme rovněž nezaháleli, jelikož celým dnem proudil neustálý příliv nových vína-chtivých návštěvníků, a tak jsme měli velkou radost, že Vám naše vínka chutnají.

Prvenství v žebříčku Vaší oblíbenosti opět obhájila Pálava - výběr z hroznů 17/15 Family reserve. Hodně Vám též chutnalo naše novější cuvée Tramín červený x Muškát moravský - pozdní sběr 37/15 Family reserve. Třetím vínem, které Vám nejvíce chutnalo byl polosuchý Sauvignon - výběr z hroznů 13/15 Family reserve.

Všechna vína, která jste u nás v sobotu mohli ochutnat najdete ZDE, můžete si je tak objednat skrze náš e-shop s dodáním až domů!

Uspořádali jsme také opět soutěž o Šampiona Vinařského dvora, a tak jste mohli tipovat, které víno bude u Vás návštěvníků nejoblíbenější. Tentokrát jsme vylosovali výherce tři, kteří správně uhodli Pálavu.

1. místo - získává 5 lahví z produkce Vinařství Kovacs - paní Petra Šperlingová

2. místo - získává 2 lahve z produkce Vinařství Kovacs - paní Eva Pokorná

3. místo - získává 1 lahev  z produkce Vinařství Kovacs - pan Pavel Ulman

Všem výhercům moc gratulujeme a děkujeme za účast v soutěži! :)


Věříme, že jste si Den otevřených sklepů v Novosedlech skvěle užili a odjížděli jste domů plni krásných zážitků. A pokud byste si s námi tuto akci chtěli zopakovat, budeme se na Vás znovu těšit v sobotu 16. září na dalším Dnu otevřených sklepů, spojeném s Novosedelským vinobraním. Je to akce velkolepá, plná moravské krojované kultury, zvyků a tradičních specialit, kterou si rozhodně nemůžete nechat ujít!

Přidejte se k akci také na našem Facebooku a pozvěte i Vaše přátele! :) Rovněž doporučujeme si na září včas zajistit ubytování v okolí, tipy najdete ZDE.

Naše fotky z akce najdete v galerii níže a pokud máte Vy nějaké fotky z naší podařené akce a rádi Instagramujete, budeme moc rádi, když je s námi budete sdílet pod tagem #vinarstvikovacs