Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe tyto výhody:

  • Sleva min. 10% na lahvové víno
  • Doprava zdarma při objednávce nad 30 lahví (5 a více ucelených kartonů)
  • Odběr novinek z vinařství - upozornění na akční nabídky + pozvánky na akce (je možné kdykoli odhlásit)
  • https://www.vinarstvi-kovacs.cz/FANCLUB-Vinarstvi-Kovacs/

Newsletter květen 2015


Vážení zákazníci,

přinášíme Vám májové novinky z Vinařství Kovacs a hned v úvodu se s Vámi chceme podělit o jednu radostnou zprávu. Naše Chardonnay, výběr z hroznů 2013, šarže 11/13 získalo zlatou medaili na soutěži Vinařské Litoměřice. Toto Chardonnay pochází z viniční tratě Stará Hora v Novosedlech, odkud pochází i mnoho dalších vín oceněných na výstavách. Jakmile bude víno připraveno k prodeji, budeme Vás informovat. Prozatím si můžete přečíst víc o vinici, odkud pochází. Čtěte ZDE.

A když jsme Vás navnadili na Chardonnay, můžete si nyní za skvělou cenu objednat jiného zástupce této odrůdy. Chardonnay výběr z hroznů, šarže 34/11 z řady Family reserve je v chuti výrazné, plné a extraktivní. Rozetřený vlašský ořech, hrozinky přelité medem, sušený ananas a pár kapek šťávy pomeranče se snoubí s jemnou zemitostí a kořeněností.

sobotu 25. dubna 2015 od 13 hodin můžete ochutnat naše vína na výstavě vín v Novosedlech. Náš Modrý Portugal šarže 56/13 se stal šampionem této výstavy v kategorii červených vín. Dalšími oceněnými víny, která můžete na výstavě ochutnat, jsou Sauvignon šarže 18/13Rulandské bílé VOC 23/13 a Rulandské modré 16/12.

 

 

 

 


Přejeme Vám pěkný májový čas!

AKČNÍ NABÍDKA NA KVĚTEN ZDE

____________________________________________________________________________________________________________

Pro členy FANCLUBu platí od 22. 4. 2015 do 31. 5. 2015 zvýhodněné ceny na vybraná vína, sleva dalších 5 % a více proti Vaší ceně. V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.

 


Vinařství Kovacs s.r.o., 691 82 Novosedly č.ev. 5, Tel: +420 519 521 200, vinoteka@vinarstvi-kovacs.cz , www.vinarstvi-kovacs.cz