Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe spoustu výhod:

Newsletter duben 2015


Vážení zákazníci,

přivítejme spolu první jarní dny a oslavujme toto radostné období se skleničkou svěžího růžového vína.

Lososově růžové víno Zweigeltrebe rosé, pozdní sběr z ročníku 2014 má nádherně ovocnou vůni s tóny lesních jahod, májových třešní a první letní marmelády. Chuť je příjemná, zakulacená se svěží kyselinkou červeného rybízu. Ideální víno k lehkým jarním pokrmům z telecího masa a také bude příjemně doplňovat předkrmy a sýry typu mladá gouda.

Máte rádi překvapení? My ano, proto jsme se rozhodli překvapit vás v dubnu výběrem z našeho archivu. Jako protipól ke svěžímu mladému růžovému vínu z Moravy nabízíme do srovnávací degustace lahodné a vyzrálé červené víno z Itálie. V našem archivu dozrálo do pozoruhodné aromatiky a chuti a jistě potěší právě Vás, kdo dáváte přednost zralým a výrazným vínům - Cabernet Franc z ročníku 2007. Na Moravě se odrůda Cabernet Franc nepěstuje, avšak křížením odrůdy Zweigeltrebe a Cabernet Franc byla vyšlechtěna v Moravské Nové Vsi moravská odrůda modrých hroznů Cabernet Moravia.

Při svých toulkách po Pálavě a jižní Moravě se můžete v dubnu zastavit na skleničku vína u nás v Novosedlích. O víkendech je již v provozu RESTAURACE VINAŘSTVÍ KOVACS a za příznivého počasí bude v provozu i venkovní terasa.

Přejeme Vám krásné jaro a radostné prožití velikonoc!

AKČNÍ NABÍDKA NA DUBEN ZDE

____________________________________________________________________________________________________________

Pro členy FANCLUBu platí od 25. 3. 2015 do 30. 4. 2015 zvýhodněné ceny na vybraná vína, sleva dalších 5 % a více proti Vaší ceně. V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.

 


Vinařství Kovacs s.r.o., 691 82 Novosedly č.ev. 5, Tel: +420 519 521 200, vinoteka@vinarstvi-kovacs.cz , www.vinarstvi-kovacs.cz