Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe tyto výhody:

  • Sleva min. 10% na lahvové víno
  • Doprava zdarma při objednávce nad 30 lahví (5 a více ucelených kartonů)
  • Odběr novinek z vinařství - upozornění na akční nabídky + pozvánky na akce (je možné kdykoli odhlásit)
  • https://www.vinarstvi-kovacs.cz/FANCLUB-Vinarstvi-Kovacs/

Newsletter březen 2015


Vážení zákazníci,

březnová nabídka se po té únorové - valentýnské - opět nese ve svátečním duchu.

6. března v pátek slaví svůj svátek pánové se jménem Miroslav. Toto jméno je slovanského původu a moderně je vykládáno jako "mírumilovný, proslavený mírem". Jak tedy originálně obdarovat Mirka k jeho svátku? Přece špičkovým vínem nesoucím jeho jméno - Cuvée Miroslav!

Neděle 8. března bude naopak patřit ženám, jelikož na toto datum připadá Mezinárodní den žen. Milé dámy, oslavte tedy svůj den skleničkou skvělého vína! Jistě Vás potěší třeba výborná polosladká Pálava ročníku 2012 nebo zcela nové víno z oblíbené odrůdy Rulandské šedé - výběr z hroznů 2013. A pokud jste na opravdu sladká vína, můžete si nyní dopřát i medailemi ověnčené Chardonnay - výběr z hroznů 2009 za poloviční cenu!

Nově jsme na našich webových stránkách připravili Kalendář akcí, abyste si už teď mohli zatrhnout ve svém diáři data našich vinařských akcí, případně si domluvit včas ubytování. Chcete-li nějaký ubytovací tip, doporučujeme RODINNÝ PENZION KOVACS, který se nachází přímo naproti našemu vinařství.

V měsíci březnu rovněž znovu na víkendy otevíráme naši RESTAURACI VINAŘSTVÍ KOVACS. Nově sestavený jídelníček skýtá speciality jako telecí ragů se zeleninou a jemnými bylinkovými nočky nebo šalvějový krůtí řízek s vařenými brambůrky a pikantní zakysanou smetanou. Přijďte si pochutnat a nasát krásnou atmosféru restaurace v prostředí moravského sklípku!

Přejeme Vám krásný březen a spoustu pohody!

 

AKČNÍ NABÍDKA NA BŘEZEN ZDE

____________________________________________________________________________________________________________

Pro členy FANCLUBu platí od 25. 2. 2015 do 31. 3. 2015 zvýhodněné ceny na vybraná vína, sleva dalších 5 % a více proti Vaší ceně. V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.

 


Vinařství Kovacs s.r.o., 691 82 Novosedly č.ev. 5, Tel: +420 519 521 200, vinoteka@vinarstvi-kovacs.cz , www.vinarstvi-kovacs.cz