Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe spoustu výhod:

Nabídka pro FANCLUB na říjen

(4)


Vážení zákazníci a milovníci vína,

v sobotu 14. září 2019 Novosedly ožily krásnou slavností Vinobraní, která byla již tradičně spojená s Novosedelskými otevřenými sklepy. Nechyběl také krojovaný a historický průvod v čele s vrchností v kočáře, která nám přijela předat "Právo vinného šenku". 

Podzim je obdobím, kdy se rodí první mladá vína, díky kterým máte jedinečnou příležitost seznámit se s výbornou kvalitou nového vinařského ročníku. Už naši dědové si uměli vychutnat krásu, temperament a svěžest mladých, sotva zrozených vín. Nyní se k této tradici opět vracíme, a tak Vám s potěšením představujeme naši novinku - mladá vína ročníku 2019!

Bílé a růžové víno s nádechem medu a exotického ovoce

Muškát moravský – polosuchý
Tato odrůda skýtá nádech medovosti, muškátového oříšku a exotického ovoce.

Zweigeltrebe rose – polosuché
V tomto vínu naleznete jemné tóny lesních jahod i exotického ovoce, jemně zalitého lučním medem.

Svatovavřinecké – suché
Svatovavřinecké jako by bylo stvořeno pro mladá vína - i když nejen pro ně. Naleznete zde krásné tóny čerstvých švestek a lesního ovoce s krásným ovocným vjemem.

Tato trojice mladých vín se výborně hodí k lehčím pokrmům z drůbeže, k husičce, pečené kachně nebo i na dlouhé večery.

Mladá vína si můžete objednat už dnes, k dispozici budou však až koncem října. Upozorňujeme tedy, že všechny zásilky obsahující Mladé víno, budeme odesílat NEJDŘÍVE ve čtvrtek 24. října 2019.

Mimo první letošní víno jsme pro Vás do akční nabídky zařadili za výhodnou cenu také polosladké Veltlínské zelené - výběr z hroznů Family Reserve 23/17, které vyniká příjemnou a vyváženou vůní tropického ovoce s tóny ananasu. V chuti je plné, příjemné a harmonické. Svěží kyselinka se snoubí s jemnou chutí lesního medu a limetkou. Víno ukončuje jemná mineralita. Myslíme samozřejmě také na milovníky suchých vín, kteří jistě ocení Chardonnay - pozdní sběr 02/17 a Ryzlink rýnský - pozdní sběr 19/16.

S říjnem jsme vstoupili do závěrečné třetiny roku, a tudíž začíná být aktuální téma vánočních dárků i vánočních večírků a oslav. Připomínáme Vám tímto tedy možnost objednat si VÍNO S VLASTNÍ ETIKETOU jako dar. Až budete plánovat FIREMNÍ VEČÍRKYRODINNÉ OSLAVY nebo jiné SPOLEČENSKÉ UDÁLOSTI, vzpomeňte si na naše vinařství a vinné sklepy, které jsou pro pořádání společenských akcí přímo stvořené.

Přejeme Vám krásný říjen ve společnosti vín z Vinařství Kovacs!

__________________________________________________________________________________________________________________

Pro členy FANCLUBu platí od 25. 9. 2019 do 31. 10. 2019 zvýhodněné ceny na vybraná vína. V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.