Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe spoustu výhod:

Anketa
Uvítali byste na našem e-shopu možnost online platby kartou?
100 % (4)
0 % (0)

Celkem hlasovalo: 4

Nabídka pro FANCLUB na listopad

(3)


Vážení zákazníci a milovníci vína,

svátek Sv. Martina, se kterým souvisí tradiční přípitek mladými víny a pečená svatomartinská husa, se kvapem blíží, a tímto Vám s radostí oznamujeme, že si již můžete nakoupit Svatomartinská vína přes náš e-shop s dodáním až domů. Věříme, že také berete na vědomí, že v souladu se "Smlouvou o licenci k ochranným známkám SVATOMARTINSKÉ", se nesmí Svatomartinské víno z ročníku 2019 konzumovat před termínem 11. 11. 2019.  

Objednávat si můžete už dnes, ale všechny zásilky obsahující Svatomartinské víno, budeme odesílat NEJDŘÍVE v úterý 5. listopadu

Chcete-li mít víno u Vás včas, tj. aby bylo v pondělí 11. 11. 2019 již u Vás doma, objednejte si je do pondělí 4. listopadu do 10:00 hodin.


Pokud patříte mezi zájemce o mladé víno ročníku 2019 s vyšším zbytkovým cukrem - máme ještě stále k dispozici naše Mladá vína Muškát moravský, a také Zweigeltrebe rosé.

I tato vína krásně doladí Vaše svatomartinské pohoštění. 

Svatomartinská vína i Mladá vína jsou v prodeji pouze do vyprodání zásob.

Kromě Svatomartinských vín jsme pro Vás do listopadové nabídky zařadili samozřejmě také další vína. Polosladká Pálava – výběr z hroznů 32/18 Family reserve potěší krásnou vůní, plnou medu, rozinek a sušeného ananasu a polahodí plnou a vyváženou chutí, ve které se snoubí citrusové plody s jemnou mineralitou. Na podzimní večery nesmí chybět také červené víno, a tak jsme pro Vás do nabídky zařadili také naše Rulandské modré – výběr z hroznů 21/17.

Pokud přemýšlíte, čím obdarovat na Vánoce své kolegy a obchodní partnery, máme pro Vás tip. Darujte vína z Vinařství Kovacs s originální firemní etiketou! Více informací čtěte zde: VÍNO JAKO DAR. Objednávky přijímáme do 30. 11. 2018.

Plánujete uspořádat firemní večírek, školení nebo posezení s přáteli ve vinném sklepě? Sklepy Vinařství Kovacs Vám jsou plně k dispozici! Rádi Vám připravíme degustaci a pohoštění.

Přesvědčte se o kvalitě letošních prvních vín sami, až si s nimi 11. listopadu připijete na zdraví! Pokud již víte, že byste svatomartinskou sobotu chtěli prožít na některé z vinařských akcí, zamířit můžete například na Svatomartinský košt v Brně na Náměstí svobody nebo také do Valtic na Svatomartinskou degustaci na Vinařské stodole. Na obou těchto akcích bude možné naši svatomartinskou trojici ochutnat.

Přejeme Vám příjemně strávený svátek Svatého Martina a pohodový listopad.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pro členy FANCLUBu platí od 29. 10. 2019 do 30. 11. 2019 zvýhodněné ceny na vybraná vína. V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.