Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe tyto výhody:

  • Sleva min. 10% na lahvové víno
  • Doprava zdarma při objednávce nad 30 lahví (5 a více ucelených kartonů)
  • Odběr novinek z vinařství - upozornění na akční nabídky + pozvánky na akce (je možné kdykoli odhlásit)
  • https://www.vinarstvi-kovacs.cz/FANCLUB-Vinarstvi-Kovacs/

Nabídka pro FANCLUB na červenec

(1)


Milí přátelé vína,

červenec a jeho horké dny jsou vždy ve znamení dovolených, grilování s přáteli a dalších letních zážitků. A k nim je jistě zapotřebí i to správné vinné osvěžení. S výběrem toho pravého na léto Vám pomůže i naše akční nabídka.

Grilované pochoutky - ať už zeleninové, sýrové či masové skvěle doplní například Ryzlink rýnský - pozdní sběr 19/16 se svou krásnou výraznou vůní, připomínající mango, liči, či květový med. Toto víno potěší extraktivní chutí, s nádechem jemné minerality.

K létu patří bezesporu také růžové víno. Zařadili jsme pro Vás do akční nabídky tedy i polosuché Zweigeltrebe rosé - kabinetní víno 07/17 za velmi výhodnou cenu, které dozajista doladí příjemný letní večer svou svěží a ovocnou vůní, ve které můžete najít šťávu kompotovaných třešní, jemné aroma červeného rybízu a zralé vanilky. Chuť je lahodná, plná, extraktivní, jemně nasládlá s tóny červeného grepu a jemnou mineralitou v závěru.

Milovníky sladších vín jistě potěší velmi oblíbená polosladká Pálava - výběr z hroznů 38/17 Family Reserve. Plná medová vůně tohoto vína nabízí meruňky, zralé broskve, ananas a sladkost rozinek. V extraktivní chuti se citrusové plody snoubí s kyselinkou limetky. Vše ukončuje příjemná mineralita.

Čerstvě za sebou máme první letošní akci s názvem Den otevřených sklepů v Novosedlech, ze které pilně připravujeme reportáž a dáváme dohromady fotky. Sledujte náš web a Facebook a určitě je neminete :) 


Pokud máte naše vinařství rádi a s oblibou se k nám vracíte, moc by nás potěšilo kdybyste nám věnovali svůj hlas v anketě TOP VINAŘSKÝ CÍL na tomto odkazu a případně zanechali i komentář.

Hlasovat je možné pouze jednou. Svým hlasem se účastníte soutěže s hlavní cenou v podobě výpůjčky vozu Mercedes-Benz třídy V na jeden měsíc! Dalšími cenami jsou vína v hodnotě 10.000,–Kč od Wineplanet.cz, víkendový pobyt ve Ville Daniela, vstup do Salonu vín ve Valticích a další!

Další informace o soutěži a jejích podmínkách najdete na webu Top vinařského cíle.


Přejeme Vám krásně prožitý červenec plný skvělých zážitků!

__________________________________________________________________________________________________________________

Pro členy FANCLUBu platí od 19. 6. 2019 do 31. 7. 2019 zvýhodněné ceny na vybraná vína. V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.


Výrobků na stranu: 50 100 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Výrobků na stranu: 50 100
 Název Cena