Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe tyto výhody:

  • Sleva min. 10% na lahvové víno
  • Doprava zdarma při objednávce nad 30 lahví (5 a více ucelených kartonů)
  • Odběr novinek z vinařství - upozornění na akční nabídky + pozvánky na akce (je možné kdykoli odhlásit)
  • https://www.vinarstvi-kovacs.cz/FANCLUB-Vinarstvi-Kovacs/

Akční nabídka na duben

(5)

Vážení zákazníci,

přinášíme Vám dubnovou nabídku našich novosedelských vín z Vinařství Kovacs za výhodné ceny. 

Pro Ty z Vás, kteří si budou chtít jarní dny osladit, jsme do nabídky zařadili polosladkou Pálavu výběr z hroznů 32/18 Family reserve. Využijte příznivé ceny na toto krásné víno! Pokud si chcete dny zpříjemnit raději v doprovodu červených vín, je tu pro Vás se svou krásnou ovocností lesních plodů polosuché Regentské cuvée - pozdní sběr 46/18.

Změny v provozu

Naše vinotéka je pro Vás otevřena v běžné provozní době a prodej vín probíhá rovněž. Z důvodu nařízení vlády pouze není možná ochutnávka vín. 

Aktuální nařízení vlády se však dotkly našeho e-shopu. Z důvodu nového opatření dopravce TOPTRANS není možné ode dne 16. 3. 2020 hradit objednávky (ve kterých bude zvolen tento dopravce) dobírkou. V případě objednávek s tímto dopravcem je možná pouze platba předem na účet. Pokud bude i přesto zvolena v takové objednávce platba na dobírku, budete vyzváni našimi pracovníky e-mailovou cestou k úhradě objednávky předem na náš účet.

Abychom Vám nákupy ještě více zpříjemnili, a také urychlili nákupní proces, pracujeme na zprovoznění platební brány pro platby kartou online. Jakmile bude tato možnost funkční, budeme Vás o tom informovat.

Otevření naší restaurace bylo bohužel v rámci nastalé situace také prozatím odloženo. Sledujte naše sociální sítě, kde se o případných změnách dozvíte hned.

Přejeme Vám pevné zdraví, co nejlépe strávené Velikonoční dny a spoustu pohody u skleničky vína z Vinařství Kovacs!

____________________________________________________________________________________________________________________________________

Zvýhodněné akční ceny zobrazené u vybraných vín níže platí pro zákazníky Vinařství Kovacs od 25. 3. do 30. 4. 2020 na e-shopu Vinařství Kovacs a ve vinotéce v Novosedlech.