Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Novinky
Provoz
Provoz 16.03.2020 - Milí zákazníci, naše vinotéka je pro Vás otevřena v běžné provozní době a prodej vín probíhá rovněž. Z důvodu nařízení vlády pouze není možná ochutnávka vín. Děkujeme za pochopení. číst více
Další novinky
FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe tyto výhody:

  • Sleva min. 10% na lahvové víno
  • Doprava zdarma při objednávce nad 30 lahví (5 a více ucelených kartonů)
  • Odběr novinek z vinařství - upozornění na akční nabídky + pozvánky na akce (je možné kdykoli odhlásit)
  • https://www.vinarstvi-kovacs.cz/FANCLUB-Vinarstvi-Kovacs/
Anketa
Uvítali byste na našem e-shopu možnost online platby kartou?
91 % (42)
9 % (4)

Celkem hlasovalo: 46
Domů / Domů

Z důvodu nového opatření dopravce TOPTRANS není možné ode dne 16. 3. 2020 hradit objednávky (ve kterých bude zvolen tento dopravce) dobírkou. V případě objednávek s tímto dopravcem je možná pouze platba předem na účet. Pokud bude i přesto zvolena v takové objednávce platba na dobírku, budete vyzváni našimi pracovníky e-mailovou cestou k úhradě objednávky předem na náš účet.

Vinařství Kovacs s. r. o.

Vinařství Kovacs Novosedly je malé vinařství rodinného typu, se sídlem v obci Novosedly, v mikulovské vinařské podoblasti na jižní Moravě. Vinařství navazuje na dlouholetou rodinnou tradici pěstování révy vinné a výroby špičkových vín zaměřených na originální původ. Přijďte k nám na degustaci vín, pobavit se a vnímat všemi smysly kouzlo moravské vinařské kultury. Naše degustační sklepní prostory můžete využít i pro rodinné oslavy, svatby a firemní akce, rádi Vás přivítáme.
 

   

Kudyznudy.cz - tipy na výlet