Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe tyto výhody:

  • Sleva min. 10% na lahvové víno
  • Doprava zdarma při objednávce nad 30 lahví (5 a více ucelených kartonů)
  • Odběr novinek z vinařství - upozornění na akční nabídky + pozvánky na akce (je možné kdykoli odhlásit)
  • https://www.vinarstvi-kovacs.cz/FANCLUB-Vinarstvi-Kovacs/

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely přímého marketingu bez uzavření kupní smlouvy

Účel zpracování

Správce může za účelem přímého marketingu zasílat svoje obchodní sdělení subjektu údajů, který udělí správci souhlas se zpracováním osobních údajů za tímto účelem (papírový formulář nebo elektronický formulář) Obchodní sdělení jsou rozesílána na e-mailové adresy obvykle 1-2x měsíčně. Týkají se obvykle zvýhodněných nabídek, pozvánek na vinařské akce a dalších informací úzce spjatých se správcem osobních údajů, jako například informace o pořádaných akcích, či novinky z dění ve vinařství apod.

Shromažďované údaje

Subjekt údajů uděluje souhlas společnosti Vinařství Kovacs s.r.o., Novosedly č. ev. 5, 691 82, Novosedly, IČ: 25513630, zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně v oddílu C, vložce číslo 28999, aby ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, aby zpracovávala následující osobní údaje za účelem zasílání obchodního sdělení: 

  • jméno, příjmení, 
  • adresu bydliště/sídlo 
  • e-mailovou adresu, 
  • telefonní číslo,

Tyto osobní údaje budou zpracovávány po dobu maximálně 10 let od udělení souhlasu, pokud nedojde k následnému prodloužení nebo zpětvzetí souhlasu se zpracováním osobních údajů.

 

Příjemci zpracovávaných osobních údajů:

Kromě správce osobních údajů – tj. společností Vinařství Kovacs, s.r.o., mohou osobní údaje zpracovávat i následující zpracovatelé:

  • Bc. Ivana Šaleová, IČ 02574098, se sídlem Přibylova 2950/17, Břeclav, zapsaná v živnostenském rejstříku pro účely zpracování a rozesílání obchodních sdělení (newsletterů),
  • Osobní údaje však mohou být zpřístupněny i jiným subjektům – například poskytovatelům služeb Google Analytics, MailChimp, Facebook – jejichž služby jsou v současné době využívány, případně dalšími poskytovateli zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací a podle zákona o ochraně osobních údajů tito poskytovatelé mohou mít postavení zpracovatelů.

Zpětvzetí souhlasu se zpracováním osobních údajů

Souhlas se zasíláním obchodních sdělení lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním e-mailu nebo proklikem na odkaz v obchodním sdělení. Zpětvzetí souhlasu bude mít za následek zastavení zasílání obchodních sdělení a vyřazení z databáze pro zasílání obchodních sdělení. Vaši e-mailovou adresu však mohu nadále uchovat v databázi pro evidenci adres, na které nelze zasílat obchodní sdělení.

Kompletní znění Politiky ochrany osobních údajů ˃˃˃ ZDE ˂˂˂