Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe spoustu výhod:

Ohlédnutí za Dnem otevřených sklepů v Novosedlech 2016

 

Okolo 300 účastníků putovalo od 10:00 v průběhu dne po obci Novosedly, kde mohli navštívit 14 vinných sklepů místních vinařů a prochutnat si jejich kvalitní moravská vína. U nás ve Vinařství Kovacs se na vinotéce dveře netrhly a zájem o naše vína byl opravdu obrovský, z čehož máme velkou radost.


Nekompromisně nejvíce Vám chutnala Pálava - výběr z hroznů 17/15 Family reserve. Dalším vinným oblíbencem bylo polosuché Zweigeltrebe rose - pozdní sběr 28/15 a velkou oblibu jste také našli v našem sektu Afrodité.

Všechna vína, která jste u nás v sobotu mohli ochutnat najdete ZDE, můžete si je tak objednat skrze náš e-shop s dodáním až domů!

Od 19:00 do 23:00 pak v areálu vinařství hrála k poslechu cimbálová muzika Husáři, která svými lidovými písněmi přilákala nejednoho nového posluchače. 

Věříme, že jste si Den otevřených sklepů v Novosedlech skvěle užili a odjížděli jste domů plni krásných zážitků. A pokud byste si s námi tuto akci chtěli zopakovat, budeme se na Vás znovu těšit v sobotu 17. září na dalším Dnu otevřených sklepů, spojeném
s Novosedelským vinobraním
. Je to akce velkolepá, plná moravské krojované kultury, zvyků a tradičních specialit, kterou si rozhodně nemůžete nechat ujít!