Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe spoustu výhod:

Ohlédnutí za červnovým Dnem otevřených sklepů v Novosedlech

Kovacs - Ohlédnutí za červnovým Dnem otevřených sklepů v Novosedlech    Den otevřených sklepů, který se konal v sobotu 20. června 2015 je úspěšně za námi a až na dopolední dešťovou přeháňku proběhl vskutku skvěle. Fotky z akce a jak to všechno probíhalo najdete dále v článku :)

 

Okolo 300 účastníků putovalo od 10:00 v průběhu dne po obci Novosedly, kde mohli navštívit 15 vinných sklepů místních vinařů a prochutnat si jejich kvalitní moravská vína. U nás ve Vinařství Kovacs se na vinotéce dveře netrhly a zájem o naše vína byl opravdu obrovský, z čehož máme velkou radost. Odpoledne k nám dvěma autobusy přijeli i výletníci z Valtické akce S vínem pěšky, kteří měli Vinařství Kovacs jako svou poslední zastávku a navýšili tak počet vína-chtivých degustátorů ještě víc.


Nekompromisně nejvíce Vám chutnalo sladké Cuvée Amálie pozdní sběr 51/12, které je i aktuálně v červencové nabídce Fanclubu Vinařství Kovacs. Toto víno u Vás mělo takový úspěch, že jsme ho prodali více než 100 lahví! Dalším vinným oblíbencem byl také polosladký Ryzlink rýnský - moravské zemské víno. Ze suchých vín se nejvíce prodával Sauvignon - výběr z hroznů 18/13,
z červených pak Modrý Portugal - pozdní sběr 56/13.

Všechna vína, která jste u nás v sobotu mohli ochutnat najdete ZDE, můžete si je tak objednat skrze náš e-shop s dodáním až domů!

Od 19:00 pak v areálu vinařství vystoupila cimbálová muzika Fagán, která svými lidovými písněmi přilákala nejednoho nového posluchače a některé stávající zvedla ze svých míst k bujarému tanci. 

Věříme, že jste si Den otevřených sklepů v Novosedlech skvěle užili a odjížděli jste domů plni krásných zážitků. A pokud byste si s námi tuto akci chtěli zopakovat, budeme se na Vás znovu těšit v sobotu 19. září na dalším Dnu otevřených sklepů, spojeném
s Novosedelským vinobraním
. Je to akce velkolepá, plná moravské krojované kultury, zvyků a tradičních specialit, kterou si rozhodně nemůžete nechat ujít!