Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe tyto výhody:

  • Sleva min. 10% na lahvové víno
  • Doprava zdarma při objednávce nad 30 lahví (5 a více ucelených kartonů)
  • Odběr novinek z vinařství - upozornění na akční nabídky + pozvánky na akce (je možné kdykoli odhlásit)
  • https://www.vinarstvi-kovacs.cz/FANCLUB-Vinarstvi-Kovacs/

Newsletter únor 2015


Vážení zákazníci,

i přestože počasí venku vypadá poslední dny spíše na vánoce, začíná únor a pro mnohé zamilované to znamená blížící se svátek svatého Valentýna. S navozením romantické atmosféry valentýnského večera jistě může pomoci i láhev skvělého vína, a tak jsme pro Vás do akční nabídky vybrali to nejvhodnější k tomuto svátku.

Jak je známo z řecké mytologie, bohyně Afrodité je bohyní lásky a krásy, a tak jde i její společnost v podobě našeho sektu nesoucího její jméno ruku v ruce se svátkem zamilovaných. Šeptat si s partnerem či partnerkou sladká slůvka můžete za chuti slaďoučkého výběru z bobulí ročníku 2011 z odrůdy Rulandské šedé. Pokud byste raději suché víno, Veltlínské červené ranné v pozdním sběru jistě polahodí Vašim smyslům a máte-li v oblibě spíše červená vína - naše Svatovavřinecké moravské zemské víno ročníku 2013 je pro Vás to pravé.

Příjemně potěšit může i naše nejčerstvější novinka Veltlínské zelené - pozdní sběr 35/13, které nám dala naše viniční trať Daniel v Dobrém PoliVína z této vinice se vyznačují zajímavými, výraznými aromatikami a o celkové kvalitě vín z této dlouholeté vinice svědčí i úspěchy na soutěžích - jako například ocenění Salonu vín 2014 pro Muškát moravský - pozdní sběr 52/12.


Pro velký úspěch stále platí nabídka Svatomartinských vín s výhodnou akční cenou 59,- Kč, využijte této poslední šance - mladých vín již máme posledních pár lahví!

Přejeme Vám krásný a láskyplný únor

AKČNÍ NABÍDKA NA ÚNOR ZDE

____________________________________________________________________________________________________________

Pro členy FANCLUBu platí od 28. 1. 2015 do 28. 2. 2015 zvýhodněné ceny na vybraná vína, sleva dalších 5 % a více proti Vaší ceně. V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.

 


Vinařství Kovacs s.r.o., 691 82 Novosedly č.ev. 5, Tel: +420 519 521 200, vinoteka@vinarstvi-kovacs.cz , www.vinarstvi-kovacs.cz