Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe tyto výhody:

  • Sleva min. 10% na lahvové víno
  • Doprava zdarma při objednávce nad 30 lahví (5 a více ucelených kartonů)
  • Odběr novinek z vinařství - upozornění na akční nabídky + pozvánky na akce (je možné kdykoli odhlásit)
  • https://www.vinarstvi-kovacs.cz/FANCLUB-Vinarstvi-Kovacs/

Newsletter srpen 2015


Vážení zákazníci,

mnozí z vás se už jistě těší na každoroční omlazující moravský energy drink, takže vás tímto chceme ujistit, že je to už jen "za pár" :-) Za několik málo týdnů si budete moct u nás ve vinotéce v Novosedlech ochutnat burčáku kolik se do vás vejde :-) Sledujte nás na Facebooku ať ten první nepropásnete.

A co budeme pít do té doby? V létě si k lehkým ovocným salátům vychutnáme vína s výrazným ovocným charakterem. V Chardonnay z ročníku 2013 můžete objevovat tóny meruněk, citrusů a limetkového sorbetu přelitého akátovým medem. Chuť tohoto suchého vína je svěží, plná a extraktivní. Vynikající je ke grilovaným rybám. Jestli chcete trošku mlsat, tak polosladký Ryzlink rýnský bude tím pravým společníkem k jemně pikantním grilovaným lahůdkám i k aromatickým sýrům. Vůně vína je medová, ovocná, nasládlá. Nabízí tóny zralého pomeranče, bílého grepu v kombinaci s nektarem akátového květu s lahodnou medovostí. Chuť je plná a harmonická, medová s tóny kandovaného ovoce.

Za necelé dva měsíce - 19. 9. 2015 - proběhne v Novosedlech Den otevřených sklepů a Vinobraní. Tradiční slavnostní vinobraní s historickým průvodem přiláká každoročně do Novosedel čím dál více přiznivců, tak neváhejte a včas si rezervujte ubytování. 


Přejeme Vám pohodový a odpočinkový srpen!

SRPNOVÁ AKČNÍ NABÍDKA ZDE

____________________________________________________________________________________________________________

Pro členy FANCLUBu platí od 29. 7. 2015 do 31. 8. 2015 zvýhodněné ceny na vybraná vína, sleva dalších 5 % a více proti Vaší ceně. V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.

 


Vinařství Kovacs s.r.o., 691 82 Novosedly č.ev. 5, Tel: +420 519 521 200, vinoteka@vinarstvi-kovacs.cz , www.vinarstvi-kovacs.cz