Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe spoustu výhod:

Newsletter srpen 2014 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážení zákazníci,

v polovině žhavého léta Vám přinášíme žhavou novinku! Od 1. 8. 2014 bude opět v provozu naše restaurace v Novosedlích. Přijeďte k nám do sklepa na kvalitní moravské víno a lahodné moravské jídlo.

Na hlavní vinařskou sezónu pro Vás připravujeme spoustu novinek. Už za pár týdnů budete moct v naší vinotéce ochutnat čerstvý burčák. A v září 20. 9. 2014 proběhne u nás v Novosedlích tradiční VINOBRANÍ spojené s historickým průvodem a putováním po místních sklepech. Všichni jste srdečně zváni!

Osvěžte se v létě příjemně vychlazeným bílým vínem, třeba suchým
a osvěžujícím Chardonnay pozdní sběr 2013. Celou zvýhodněnou nabídku vín na měsíc srpen najdete ZDE. Vína dodáme přímo až k Vám, a to do
5 pracovních dnů od přijetí objednávky.

Přijďte na degustaci vín, pobavit se, vzdělat se a nasát kouzlo moravské vinařské kultury se svými přáteli, klienty nebo zaměstnanci do prestižního rodinného vinařství Kovacs.

V prostorech našich sklepů
a restaurace můžete v příjemné atmosféře oslavit narozeniny, svatbu,
i firemní výročí.

Vína starších ročníků za velmi zajímavé ceny, to je VINNÝ OUTLETZvýhodněné ceny se zobrazí registrovaným zákazníkům, členům FANCLUBu.

ZVÝHODNĚNÁ NABÍDKA VÍN NA SRPEN - ZDE

Pro všechny členy FANCLUBU platí po celý měsíc zvýhodněné ceny na uvedená vína - zvýhodněné ceny se zobrazí po přihlášení do e-shopu

 


firemní vinotéka

Vinařství Kovacs s.r.o.

691 82 Novosedly č.ev. 5

Česká Republika

 

Tel:    +420 519 521 200

vinoteka@vinarstvi-kovacs.cz

www.vinarstvi-kovacs.cz