Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe spoustu výhod:

Newsletter prosinec 2015


Vážení zákazníci a milovníci vína,

přichází poslední měsíc tohoto roku, a tak Vám přinášíme akční nabídku vhodnou pro obdarování Vašich blízkých o nadcházejících vánočních svátcích. 

Na prosinec jsme pro Vás čerstvě nalahvovali dvě novinky z řad pozdních sběrů - a to suché víno Muškát moravský - 02/13 a polosuchý Ryzlink rýnský - 14/13. Myslíme i na ty, kteří si chtějí vánoce opravdu osladit, a tak jsme do prosincového výběru zařadili i oblíbené polosladké Rulandské šedé - výběr z hroznů 16/13 za akční cenu 199,- Kč


Naše Svatomartinská vína mohou být jak krásným dárkem, tak i vhodně doplní večeři s přáteli, s Vaší drahou polovičkou či s rodinným příslušníky. Obzvláště doporučujeme jejich snoubení s pokrmy ze zvěřiny. Vychutnejte si první mladá vína ročníku 2015, která jsou letos opravdu skvostná! Neváhejte dlouho, jelikož nabídka Svatomartinských vín platí pouze do vyprodání zásob. Rovněž pro Vás pečlivě připravujeme novou šarži našeho sektu Afrodité, abyste si mohli o novoročním přípitku řádně přiťuknout. K dispozici na e-shopu bude od 7. prosince.

Prosíme o zaslání objednávek nejpozději do pátku 18. prosince, abychom Vám je stihli včas dopravit domů. Objednávky přijaté po 21. 12.  budeme odesílat až v novém roce. Pokud jste přímo z Novosedel a nebo máte v době svátků cestu okolo našeho vinařství, ZDE najdete otevírací dobu vinotéky.


Plánujete uspořádat firemní večírek, školení nebo posezení s přáteli ve vinném sklepě? Sklepy Vinařství Kovacs s vinárnou jsou Vám plně k dispozici! Rádi Vám připravíme degustaci a pohoštění podle Vaší chuti a inspirovat se můžete některým z našich VIP menu.

Přejeme Vám krásný prosinec a poklidně prožité vánoční svátky. 
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pro členy FANCLUBu platí od 25. 11. 2015 do 31. 12. 2015 zvýhodněné ceny na vybraná vína, sleva dalších 5 % a více proti Vaší ceně. 
V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.