Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe spoustu výhod:

Newsletter prosinec 2014


Vážení zákazníci,

vstoupili jsme do posledního měsíce tohoto roku, a tak Vám přinášíme akční nabídku vhodnou pro výběr vánočního dárku pro Vaše blízké milovníky vína. 

Červené novinky

Radost pod stromečkem můžete udělat některou z našich dvou novinek v sortimentu. Jsou to červená přívlastková vína ročníku 2013, a to polosuché Regentské cuvée - pozdní sběr a suché víno Modrý Portugal - pozdní sběr. Obojí je skvělým výběrem pro zimní večery u krbu a pro snoubení s tmavým masem.

S Afroditou do Nového roku!

S nadcházejícími vánočními svátky souvisí i oslava Nového roku - a k té neodmyslitelně patří přípitek kvalitním sektem. Představujeme Vám tímto naši horkou novinku. Od založení Vinařství Kovacs v roce 1997 spatřil letos světlo světa historicky první sekt Vinařství Kovacs - Sekt Afrodité. Tento jedinečný sekt - brut - byl vyroben z odrůd Sauvignon a Ryzlink rýnský klasickou francouzskou metodou kvašením v láhvích a potěší jak svou svěžestí, tak i krásnou a plnou broskvovou vůní i chutí. 

Svatomartinské víno nejen k huse

Jaké víno by nejvíc chutnalo vánočnímu kaprovi? Ryba musí plavat, tak jí i sobě dopřejte kvalitní bílé víno v podobě našeho Svatomartinského 
Muškátu
.

Svatomartinské víno však se svojí hravou kyselinkou chutná i se zvěřinou. Vychutnejte si naše Svatomartinské  
Svatovavřinecké
 třeba 
k jelenovi na víně.

 

 

 

 

 

 


Prosíme o zaslání objednávek nejpozději do pátku 19. prosince, abychom Vám je stihli včas dopravit domů. Objednávky přijaté po 19. 12.  budeme odesílat až v novém roce.

Pokud jste přímo z Novosedel a nebo máte v době svátků cestu okolo našeho vinařství, ZDE najdete otevírací dobu vinotéky.

Přejeme Vám krásný prosinec a poklidně prožité vánoční svátky. Děkujeme Vám za veškerou projevenou přízeň našemu vinařství a do nového roku Vám přejeme všechno nejlepší!AKČNÍ NABÍDKA NA PROSINEC ZDE

____________________________________________________________________________________________________________

Pro členy FANCLUBu platí od 1. 12. 2014 do 7. 1. 2015 zvýhodněné ceny na vybraná vína, sleva dalších 5 % a více proti Vaší ceně. V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.

 


Vinařství Kovacs s.r.o., 691 82 Novosedly č.ev. 5, Tel: +420 519 521 200, vinoteka@vinarstvi-kovacs.cz , www.vinarstvi-kovacs.cz