Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe spoustu výhod:

Newsletter listopad 2015


Vážení zákazníci a milovníci vína,

svátek Sv. Martina, se kterým souvisí tradiční přípitek mladými víny a pečená svatomartinská husa, se kvapem blíží, a tímto Vám s radostí oznamujeme, že již začínáme lahvovat Svatomartinská vína. Opět se můžete těšit na tradiční svěží trojici bílého, růžového a červeného vína z odrůd Muškát moravský, Zweigeltrebe a Svatovavřinecké.

Pro ochutnání svatomartinských vín platí určitá pravidla, a proto upozorňujeme, že v souladu se "Smlouvou o licenci k ochranným známkám SVATOMARTINSKÉ", se nesmí svatomartinské víno z ročníku 2015 konzumovat před 11. 11. 2015. Svatomartinská vína si můžete v e-shopu objednávat již od 3. listopadu, ale veškeré zásilky obsahující Svatomartinské víno budeme odesílat NEJDŘÍVE od pondělí 9. 11. 2015. 

Chcete-li, aby Vám Svatomartinské víno bylo doručeno včas, objednejte si je v našem eshopu nejpozději do 5. 11. 2015.

Kromě Svatomartinských vín jsme pro Vás do listopadové nabídky zařadili dvě novinky v sortimentu. První z nich je Rulandské šedé – moravské zemské víno ročníku 2014, které Vás přiláká svou příjemnou vůní zralého ovoce – hlavně hrušek - a potěší harmonickou chutí doplněnou svěží kyselinkou. Druhým nově nalahvovaným vínem z ročníku 2014 je Pálava – výběr z hroznů 08/14 FAMILY RESERVE. Milovníky polosladkých vín jistě okouzlí svou intenzivní vůní čerstvě utrženého hroznu, medové plástve a jemnými tóny rozkvetlé růže. Plná a extraktivní chuť doladí celkový dojem z tohoto harmonického vína.

Pokud již přemýšlíte, čím obdarovat na Vánoce své kolegy a obchodní partnery, máme pro Vás tip. Darujte vína z Vinařství Kovacs, s originální firemní etiketou! Více informací čtěte zde: VÍNO JAKO DAR

Plánujete uspořádat firemní večírek, školení nebo posezení s přáteli ve vinném sklepě? Sklepy Vinařství Kovacs s vinárnou jsou Vám plně k dispozici! Rádi Vám připravíme degustaci a pohoštění podle Vaší chuti a inspirovat se můžete některým z našich VIP menu.
 Chcete si vychutnat kompletní Svatomartinské menu?


Svatomartinskou husičku i kompletní husí menu o 4 chodech budeme v restauraci podávat s mladým vínem po celý listopad a od 11. 11. 2015 nabídneme husí speciality se Svatomartinským vínem. Zájem o tyto lahůdky je velký, proto si rezervujte stůl v RESTAURACI KOVACS včas.

Čas vinobraní se definitivně nachýlil ke konci, a tak jsme pro Vás připravili malé ohlédnutí za letošní sklizní. Pokochejte se pohledem na krásné a zdravé hrozny, kterým letos příroda dopřála spoustu sluníčka. Úroda letos byla opravdu skvostná a jaká budou vína z ročníku 2015 zjistíte již brzy – s našimi Svatomartinskými víny.

Přejeme Vám příjemně strávený svátek Svatého Martina a pohodový listopad.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pro členy FANCLUBu platí od 3. 11. 2015 do 30. 11. 2015 zvýhodněné ceny na vybraná vína, sleva dalších 5 % a více proti Vaší ceně. V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.