Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe spoustu výhod:

Newsletter listopad 2014


Vážení zákazníci,

oznamujeme Vám, že dnem 29. 10. si můžete začít objednávat naše Svatomartinská vína - svěží trojici bílého, růžového, červeného vína - Muškát moravský, Zweigeltrebe a Svatovavřinecké.

Pro ochutnání svatomartinských vín platí určitá pravidla, a proto připomínáme, že v souladu se 
"Smlouvou o licenci k ochranným známkám SVATOMARTINSKÉ", se nesmí svatomartinské víno z ročníku 2014 konzumovat před termínem 11. 11. 2014.  

Dále upozorňujeme, že veškeré zásilky, kde bude svatomartinské víno, budeme odesílat NEJDŘÍVE od 7. 11. a jejich doručení bude uzpůsobeno datu 11. 11. 2014. Na firemní vinotéce budou svatomartinská vína v prodeji rovněž od pátku 7. listopadu s tím, že pro všechny kupující opět platí konzumace až od data 11.11.

Dále bychom Vám rádi připomenuli možnost objednat si VÍNO S VLASTNÍ ETIKETOU jako dárek. Až budete plánovat FIREMNÍ VEČÍRKY, RODINNÉ OSLAVY, či jiné SPOLEČENSKÉ UDÁLOSTI, vzpomeňte si na naše vinařství a vinné sklepy, které jsou pro pořádání společenských akcí jako stvořené. 


Svatomartinské husy

Všechny hladové labužníky, kteří se už nemohou dočkat pečené svatomartinské husy srdečně zveme v listopadu do RESTAURACE VINAŘSTVÍ KOVACS. Krom hus se můžete těšit i na další svatomartinské lahůdky. 

Více informací ZDE.


Přejeme Vám krásný listopad a příjemně strávený svátek Svatého Martina!

Alois Černík
vedoucí technolog a vinohradník
Tel:    +420 519 521 200
vinoteka@vinarstvi-kovacs.cz

ZVÝHODNĚNÁ NABÍDKA VÍN NA LISTOPAD

Pro všechny členy FANCLUBU platí po celý měsíc zvýhodněné ceny na uvedená vína.

 

Zvýhodněná nabídka vín pro členy FANCLUBu platí od 29. 10. do 30. 11. 2014 zvýhodněné ceny na tato vybraná vína, sleva dalších 5 % a více proti Vaší ceně. V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.

 

Vinařství Kovacs s.r.o., 691 82 Novosedly č.ev. 5, Tel: +420 519 521 200, vinoteka@vinarstvi-kovacs.cz , www.vinarstvi-kovacs.cz