Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe spoustu výhod:

Newsletter duben 2014


Milí členové Fanclubu Vinařství Kovacs,

dubnová akční nabídka je tu a s ní i novinka, na kterou mnozí z Vás jistě dlouho čekali. 

Dlouhá léta nezlomně kralovalo v žebříčku Vaší oblíbenosti jisté polosladké cuvée, a tak Vám s velkou radostí nyní představujeme jeho nového nástupce - Tramín červený x Muškát moravský - pozdní sběr 2015 Family reserve. Toto víno vyniká intenzivní nasládlou vůní, připomínající kvetoucí růže, cukrový meloun a černý bez. Vaše chuťové buňky potěší plnou a svěží chutí, která kombinuje jemnou kyselinku citrusů se šťávou zralých hroznů. Celkovou harmonii vína pak dotváří jemná mineralita. S krásnou hodnotou 40,6 zbytkového cukru, představuje lahodný zážitek pro všechny milovníky sladších vín. 

Dalším sortimentním nováčkem je suché víno Rulandské bílé - VOC Mikulov 36/15 Family reserve, jehož příjemná vůně skýtá tóny zralých žlutých jablíček, které se snoubí s vůní akátového medu. Lahodná chuť tohoto vína nabízí šťavnatou kyselinku limetky, doplněnou o jemnou slanost a příjemnou mineralitu. 

Pokud si velikonoční volno chcete raději zpříjemnit v doprovodu červených vín, je tu pro Vás se svou krásnou ovocitostí lesních plodů oblíbené Regentské cuvée - pozdní sběr 2015. Silná extraktivní vůně mandlí posypaných šupinkami hořké čokolády. Plná a výrazná chuť s nasládlou tříslovinkou, připomínající kakaové boby a rozvařené višně. To vše nabízí Zweigeltrebe - výběr z hroznů 2015 barrique Family reserve, které do své krásy dozrálo na francouzských barikových sudech. 

Intenzivně pracujeme na několika dalších novinkách, které v květnu ještě více rozšíří náš aktuální sortiment, je tedy rozhodně nač se těšit. 

Při svých toulkách po Pálavě a jižní Moravě se nezapomeňte zastavit na skleničku vína u nás v Novosedlech. V naší vinotéce jsme Vám vždy rádi k dispozici. 

Přejeme Vám krásný duben plný sluníčka a příjemné zážitky s našimi víny!

_________________________________________________________________________________________________________________

Pro členy FANCLUBu platí od 22. 3. 2017 do 30. 4. 2017 zvýhodněné ceny na vybraná vína. V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.