Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe tyto výhody:

  • Sleva min. 10% na lahvové víno
  • Doprava zdarma při objednávce nad 30 lahví (5 a více ucelených kartonů)
  • Odběr novinek z vinařství - upozornění na akční nabídky + pozvánky na akce (je možné kdykoli odhlásit)
  • https://www.vinarstvi-kovacs.cz/FANCLUB-Vinarstvi-Kovacs/

Newsletter červen 2015


Vážení zákazníci,

první letní dny se blíží a k nim nepochybně patří i skvělé víno. A naše červnová nabídka je ho plná!

Tentokrát jsme pro velmi výhodnou poloviční cenu vybrali suché víno Rulandské bílé VOC Mikulov 23/12 z naší úspěšné viniční tratě Na Štrekách v Novém Přerově. Co přesně znamená zkratka VOC? Jedná se o Víno Originální Certifikace. Vína s označením VOC mohou být vyráběna pouze z vybraných a registrovaných viničních tratí a musí vykazovat originální regionální charakter. Rulandské bílé je jednou z odrůd typických pro oblast Mikulovska.

Oblíbeným vínem pro teplé letní večery je Muškát moravský - pozdní sběr 52/12, který byl v minulém roce zařazen v prestižním Salonu vín. Neuburské - pozdní sběr 17/13 se letos již podruhé dostalo na vrchol na Valtických vinných trzích. Získalo zlatou medaili v roce 2015 i 2014. Aktualizovali jsme pro Vás často navštěvovanou stránku s přehledem oceněných vín. Doplnili jsme ji o nové úspěchy z výstav jako je TOKAJ, Weinparade Poysdorf, Vinařské Litoměřice či již zmiňované Valtické vinné trhy. Moc nás těší, že se našim vínům daří, a že jejich kvalitu potvrzují i nezávislí odborníci na soutěžích.

Nejcennější jsou však pro nás stále reakce Vás, kdo si naše víno rádi vychutnáváte. Posuďte sami, zda se Vaše chuťové pohárky shodnou s názory degustátorů na soutěžích a napište nám, které víno Vám nejvíce chutnalo nebo naopak.

Srdečně Vás zveme v sobotu 20. června na akci zvanou Den otevřených sklepů. Přijďte putovat po vinných sklepích a vinařstvích obce Novosedly a vychutnat si tak jedinečná moravská vína místních vinařů v 15 otevřených sklepech. Vinařství Kovacs je tradičně jednou ze zastávek a můžete se u nás těšit i na cimbálovou muziku. 

Přidejte se k nám na Facebooku a pozvěte na tuto velkou vinařskou událost do Novosedel i přátele. 

Budete-li mít cestu okolo našeho vinařství, zastavte se i na tradiční moravské speciality do RESTAURACE VINAŘSTVÍ KOVACS. Nově pro Vás připravujeme i polední menu za výhodné ceny.

Přejeme Vám krásný červen!

AKČNÍ NABÍDKA NA ČERVEN ZDE

____________________________________________________________________________________________________________

Pro členy FANCLUBu platí od 27. 5. 2015 do 30. 6. 2015 zvýhodněné ceny na vybraná vína, sleva dalších 5 % a více proti Vaší ceně. V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.

 


Vinařství Kovacs s.r.o., 691 82 Novosedly č.ev. 5, Tel: +420 519 521 200, vinoteka@vinarstvi-kovacs.cz , www.vinarstvi-kovacs.cz