Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe spoustu výhod:

Nabídka pro FANCLUB na září

(6)


Vážení zákazníci a milovníci vína,

přinášíme Vám akční nabídku na září opět plnou skvělých vín za výhodné ceny.

V parných dnech Vás krásně osvěží sklenička Zweigeltrebe rose - kabinetního vína 07/17. Jeho vůně připomíná šťávu červeného rybízu, kompotované třešně a mango. V lahodné a extraktivní chuti můžeme najít tóny červeného rybízu se snoubí s červeným grepem a šťávou limetky. 

Příjemně naladí také Tramín červený - výběr z hroznů 19/17 Family reserve, který vyniká intenzivní plnou vůní, připomínající zralou hrušku, banány a květový med. Chuť je výrazná, plná, červený grep a bílá broskev se krásně doplňuje s příjemnou mineralitou. Vše je ukončeno jemnou slaností.

Do akční nabídky jsme pro Vás vybrali také další novinku v sortimentu, a to polosuchý Muškát moravský - kabinetní víno 03/18. Toto víno nadchne velmi příjemnou vůní s nádechem květového medu, lípy a muškátu. Má lahodnou a harmonickou chuť, která nabízí citrusové plody doplněné o jemnou kyselinku a příjemnou mineralitu.

Den otevřených sklepů a slavnost Vinobraní, které vypukne v sobotu 14. září v Novosedlech, se již kvapem blíží. Při této velkolepé akci budete moci společně s historickým a krojovaným průvodem putovat po obci Novosedly, degustovat vína a burčák místních vinařů včetně Vinařství Kovacs, ochutnat spoustu moravských specialit a mnoho dalšího! U nás ve Vinařství Kovacs bude k poslechu v průběhu podvečera hrát od 17:00 do 21:00 Dechová hudba Pivoňka.  Jestli ještě nemáte na tuto akci ubytování, doporučujeme si jej zařídit co nejdříve!

Už jen do 8. 9. 2019 si můžete lístky zakoupit v předprodeji za výhodnou cenu 450 Kč na tomto odkazu.

Těšíme se na Vás v Novosedlech u skleničky vína!

__________________________________________________________________________________________________________________

Pro členy FANCLUBu platí od 28. 8. 2019 do 30. 9. 2019 zvýhodněné ceny na vybraná vína. V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.