Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe tyto výhody:

  • Sleva min. 10% na lahvové víno
  • Doprava zdarma při objednávce nad 30 lahví (5 a více ucelených kartonů)
  • Odběr novinek z vinařství - upozornění na akční nabídky + pozvánky na akce (je možné kdykoli odhlásit)
  • https://www.vinarstvi-kovacs.cz/FANCLUB-Vinarstvi-Kovacs/

Nabídka pro FANCLUB na únor

(3)


Vážení zákazníci,

druhý měsíc roku 2020 přichází a s ním samozřejmě také svátek svatého Valentýna. Ať už jej slavíte, nebo patříte k těm pro které je důležitější Máj - lásky čas, nebo si prostě a jednoduše užíváte hezký den/večer nehledě na to, jestli je zrovna svátek - věříme, že si z naší akční vyberete to pravé víno pro společné chvíle.

Sekt Vinařství Kovacs s názvem Afrodité jde díky svému jménu po řecké bohyni lásky a krásy ruku v ruce s blížícím se svátkem, a je tak jasnou volbou do únorové nabídky vín. Tvoří jej odrůdy Ryzlink rýnský, Chardonnay a Rulandské bílé a byl vyroben tradiční francouzskou metodou kvašením v lahvích, používanou v Champagni. 

Milovníky sladších vín potěší polosladké Veltlínské zelené - výběr z hroznů 23/17 Family Reserve za výhodnou cenu. Jeho vůně vyniká krásnými tóny tropického ovoce a zralého ananasu. Příjemná a harmonická chuť tohoto vína nabízí svěží kyselinku, která se snoubí s jemnou chutí lesního medu a limetkou. 

Chcete-li, aby Vám vybrané víno dorazilo včas na Valentýna, udělejte prosím objednávku a zaplaťte ji do pátku 7. února 2020.


V úterý 28. ledna proběhlo v Praze v Jalta Boutique Hotelu slavnostní vyhlášení kompletních výsledků prestižní mezinárodní soutěže Prague Wine Trophy 2019

Tato soutěž probíhá ve čtyřech kolech (březen, květen, září, říjen) ročně od roku 2007. Odborná komise sestává z mezinárodních degustátorů, enologů, prodejců vína a odborných novinářů, kteří jsou kvalifikováni hodnotit vína z celého světa.

V soutěžním klání jsme letos získali krásných 5 medailí

Rovněž s velkou radostí oznamujeme, že jedno z našich vín se probojovalo těžkou konkurencí téměř 2400 vín až do finálové stovky Salonu vín 2020. Další se dostalo do dvoustovky nejlepších vín, a dosáhlo tak medaile stříbrné. Aktuální degustační expozice Salonu vín se veřejnosti otevře od čtvrtka 6. února na Zámku Valtice.

Která vína se pyšní nablýskanými medailemi z prestižních soutěží, se můžete dočíst na stránce Úspěchy našich vín.

Další novinkou je, že v současné době pilně pracujeme na znovu otevření Restaurace v našem vinařském dvoře. Můžete se tedy opět těšit na spoustu dobrot a to již od neděle 15. března 2020!

Přejeme Vám krásný a láskyplný únor v doprovodu vín z Vinařství Kovacs!

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pro členy FANCLUBu platí od 29. 1. 2020 do 1. 3. 2020 zvýhodněné ceny na vybraná vína. V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.