Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe spoustu výhod:

Nabídka pro FANCLUB na únor

(4)


Vážení zákazníci,

i přes všechen ten sníh a teploměr ukazující mínusové teploty začíná únor a s ním se samozřejmě blíží i svátek svatého Valentýna. Do únorové akční nabídky jsme tedy vybrali vína, která zamilovaným nepochybně pomohou navodit tu pravou romantickou atmosféru. 

Růžové víno je sice spojeno spíše s létem, které je teď ještě v nedohlednu, ale jeho ikonická barva a ovocitá aromata se skvěle hodí i k svátku zamilovaných. Naše polosuché Zweigeltrebe rosé přivábí lákavou vůní připomínající šťávu kompotovaných třešní, červený rybíz či vanilku. Jemně nasládlá chuť nabízí tóny červeného grepu s jemnou mineralitou v závěru. Využijte výhodné únorové ceny na toto krásné víno a vychutnejte si jej se svou drahou polovičkou. V případě, že oceníte raději suchá vína, ještě máme v nabídce několik posledních lahví Svatomartinského Zweigeltrebe rosé z ročníku 2018, které si můžete pořídit za výhodných 79 Kč. 

Sekt Vinařství Kovacs s názvem Afrodité jde díky svému jménu po řecké bohyni lásky a krásy ruku v ruce s blížícím se svátkem, a je tak jasnou volbou do únorové nabídky vín. Tvoří jej odrůdy Ryzlink rýnský, Chardonnay a Rulandské bílé a byl vyroben tradiční francouzskou metodou kvašením v lahvích, používanou v Champagni. Tento harmonický a svěží sekt Vás uchvátí nádhernou vůní a chutí čerstvých broskví.

Pro ty z Vás, kteří si rádi vychutnají sladší vína jsme do nabídky zvolili polosladké Veltlínské zelené - výběr z hroznů 23/17 Family Reserve za výhodnou cenu. V příjemné a vyvážené vůni tohoto vína můžeme najít tropické ovoce s tóny zralého ananasu. Chuť tohoto Veltlínu skýtá svěží kyselinku limetky krásně snoubenou s jemnou dochutí lesního medu.

Chcete-li, aby Vám vybrané víno dorazilo včas na Valentýna, udělejte prosím objednávku a zaplaťte ji do pátku 8. února 2019.

Krásnou zprávou je, že jsme na prestižní soutěži Prague Wine Trophy 2018, získali 10 krásných ocenění!

Tato soutěž se odehrává v Praze ve čtyřech kolech (březen, květen, září, říjen) ročně od roku 2007. Hodnocení vín v této soutěži probíhá jedinečnou srovnávací metodou, kdy je každé víno hodnocené několikrát, a sleduje se jeho vývoj. Mezinárodní porota je rovnoměrně složena z vinařů, obchodníků s vínem, someliérů a novinářů.

V soutěžním klání jsme letos získali 2 stříbrné medaile, 7 zlatých a také ocenění Prague Wine Champion. Která vína se budou od nynějška pyšnit nablýskanými medailemi z této soutěže se můžete dočíst na stránce Úspěchy našich vín.

Přejeme Vám krásný a láskyplný únor v doprovodu vín z Vinařství Kovacs!

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pro členy FANCLUBu platí od 30. 1. 2019 do 28. 2. 2019 zvýhodněné ceny na vybraná vína. V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.