Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe spoustu výhod:

Nabídka pro FANCLUB na březen

(5)


Vážení zákazníci,

přinášíme Vám březnovou nabídku našich novosedelských vín z Vinařství Kovacs za výhodné ceny. 

Ve třetím měsíci tohoto roku se slaví také Mezinárodní den žen, který připadá na pátek 8. března 2019. Abychom tedy ženám zpříjemnili nejen jejich den, ale i celý měsíc, zařadili jsme do akční nabídky velmi oblíbenou Pálavu. Nová šarže 38/17 nabízí krásnou medovou vůni meruněk, zralé broskve či ananasu a v plné a extraktivní chuti tohoto vína můžeme najít tóny citrusových plodů s kyselinkou limetky, zakončené příjemnou mineralitou. 

Pánové, ale také samozřejmě nepřijdou zkrátka. Vychutnat si mohou například Sauvignon - pozdní sběr 09/17 v suchém provedení, jehož vůně připomíná bílé broskve, rybíz či ananas. Plná a extraktivní chuť skýtá červený grep a limetku, zakončené dlouhou dochutí.

Pro ty z Vás, kteří si již plánují své výlety na Moravu za vínem máme skvělou zprávu. Vstupenky na Den otevřených sklepů v Novosedlech, který se uskuteční 15. června 2019 jsou již v předprodeji a to za výhodných 450 Kč (na místě to bude 550 Kč, konec předprodeje bude 9. 6. 2019). Neváhejte si je tedy pořídit už nyní ˃˃ ZDE  

Rovněž doporučujeme si co nejdříve sehnat ubytování (tipy najdete ˃˃ ZDE).

Nezapomeňte se přidat k našim událostem i na Facebooku a pozvěte i své přátele a známé! 

Přejeme Vám krásný březen a spoustu pohody u skleničky vína z Vinařství Kovacs!

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pro členy FANCLUBu platí od 27. 2. do 31. 3. 2019 zvýhodněné ceny na vybraná vína. V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.