Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe tyto výhody:

  • Sleva min. 10% na lahvové víno
  • Doprava zdarma při objednávce nad 30 lahví (5 a více ucelených kartonů)
  • Odběr novinek z vinařství - upozornění na akční nabídky + pozvánky na akce (je možné kdykoli odhlásit)
  • https://www.vinarstvi-kovacs.cz/FANCLUB-Vinarstvi-Kovacs/

Nabídka pro FANCLUB na prosinec

(7)

Vážení zákazníci a milovníci vína,

pomalu, ale jistě se blíží vánoční oslavy a s nimi spojený konec roku 2019. Věříme, že z naší prosincové nabídky, sestávající se tentokrát z 9 skvělých vín, si každý vybere své ideální víno - ať už pro vlastní spotřebu, pro obdarování blízkých, kolegů z práce nebo obchodních partnerů.

Svátek svatého Martina je sice již za námi, ale čas svatomartinských a mladých vín ještě rozhodně neskončil!

Tato vína mohou svou svěžestí a ovocitostí krásně doladit Vaše vánoční či novoroční menu. Skvěle se hodí nejen ke kaprovi, ale třeba také ke zvěřinovým pochoutkám nebo dalším vánočním pokrmům.

Mladá vína navíc potěší také příjemným zbytkovým cukrem. Svatomartinská a mladá vína máme pouze do vyprodání zásob, tak neváhejte s nákupem dlouho a vychutnejte si první vína roku 2019.

V prosincovém výběru jistě nemohou chybět vína s vyšším zbytkovým cukrem. Oblíbené cuvée Tramín červený x Muškát moravský - pozdní sběr 37/15 Family reserve nebo ještě sladší Rulandské šedé - výběr z hroznů 34/16, vykouzlí radost nejednomu vinařskému mlsounovi, ať už jste jím Vy či někdo z Vašich blízkých.

Milovníkům červených vín, nadcházející chladné večery zpříjemní naše Zweigeltrebe, které zrálo ve francouzském barikovém sudu. Vyniká silnou a extraktivní vůní a plnou chutí, připomínající hořkou čokoládu, kakaové boby a rozvařené višně. 

V prvních vteřinách Nového roku 2020 si můžete připít naším sektem Afrodité, který polahodí harmonickou chutí a vůní broskví, doplněnou jemným dlouhotrvajícím perlením. Tento sekt byl vytvořen z odrůd Ryzlink rýnský, Chardonnay a Rulandské bílé tradiční francouzskou metodou kvašením v lahvích, používanou v Champagni. 

Prosíme o zaslání a zaplacení objednávek nejpozději do pátku 13. prosince 2019 do 10:00, abychom Vám je stihli včas dopravit domů. Objednávky přijaté v období 14. 12. - 1.1. budeme odesílat až v novém roce. Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám krásný prosinec a poklidně prožité vánoční svátky. 
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pro členy FANCLUBu platí od 27. 11. 2019 do 6. 1. 2019 zvýhodněné ceny na vybraná vína. V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.