Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe spoustu výhod:

Anketa
Uvítali byste na našem e-shopu možnost online platby kartou?
100 % (3)
0 % (0)

Celkem hlasovalo: 3

Nabídka pro FANCLUB na srpen

(6)


Milí přátelé vína,

srpnová akční nabídka je tu a s ní skvělý výběr vín na druhou polovinu léta! 

Po těžkém a horkém úmorném dnu v práci si vychutnejte třeba polosuchý Ryzlink vlašský - výběr z hroznů 26/17. Jeho vůně je svěží, příjemná, medová. Extraktivní chuť nabízí červený grep přelitý kapkami lesního medu, který doplňuje jemná kyselinka. 

K létu určitě patří i bublinky, tak využijte výhodné srpnové ceny našeho sektu Afrodité, vyrobeného tradiční francouzskou metodou kvašením v lahvích, používanou v Champagni. Sekt je svěží a harmonický s jemným dlouhotrvajícím perlením a s nádhernou vůní a chutí čerstvých broskví. 

Pro ty z Vás, kteří si léto rádi osladí, jsme do srpnové nabídky zařadili oblíbené cuvée Tramín červený x Muškát moravský - pozdní sběr 37/15 Family Reserve. Toto víno láká krásně intenzivní a nasládlou vůní, ve které lze najít kvetoucí růže, cukrový meloun nebo černý bez s jemnými tóny pomerančů. V plné chuti se snoubí jemná kyselinka citrusů se šťávou zralých hroznů. Harmonii tohoto vína dotváří jemná mineralita.

Pokud máte naše vinařství rádi a s oblibou se k nám vracíte, moc by nás potěšilo kdybyste nám věnovali svůj hlas v anketě TOP VINAŘSKÝ CÍL na tomto odkazu a případně zanechali i komentář.

Hlasovat je možné pouze jednou. Svým hlasem se účastníte soutěže s hlavní cenou v podobě výpůjčky vozu Mercedes-Benz třídy V na jeden měsíc!

Dalšími cenami jsou vína v hodnotě 10.000,–Kč od Wineplanet.cz, víkendový pobyt ve Ville Daniela, vstup do Salonu vín ve Valticích a další!

Další informace o soutěži a jejích podmínkách najdete na webu Top vinařského cíle.

Všechny kdo už se nemohou dočkat burčáku srdečně zveme 14. září do Novosedel na Den otevřených sklepů a slavnost Vinobraní, kde budete moci společně s historickým a krojovaným průvodem putovat po obci Novosedly, degustovat vína a burčák místních vinařů včetně Vinařství Kovacs, ochutnat spoustu moravských specialit a mnoho dalšího! U nás ve Vinařství Kovacs Vám k poslechu v průběhu podvečera bude hrát od 17:00 do 21:00 Dechová hudba Pivoňka. Tato oblíbená akce má rok od roku více nadšených návštěvníků, a tak doporučujeme si zařídit ubytování co nejdříve!

Lístky si už můžete koupit v předprodeji za výhodnou cenu 450 Kč ˃˃˃ ZDE ˂˂˂

Přejeme Vám plno skvělých letních zážitků ve společnosti vín z Vinařství Kovacs!

__________________________________________________________________________________________________________________

Pro členy FANCLUBu platí od 24. 8. 2019 do 1. 9. 2019 zvýhodněné ceny na vybraná vína. V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.