Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe tyto výhody:

  • Sleva min. 10% na lahvové víno
  • Doprava zdarma při objednávce nad 30 lahví (5 a více ucelených kartonů)
  • Odběr novinek z vinařství - upozornění na akční nabídky + pozvánky na akce (je možné kdykoli odhlásit)
  • https://www.vinarstvi-kovacs.cz/FANCLUB-Vinarstvi-Kovacs/

Akční nabídka na březen

(4)

Vážení zákazníci,

přinášíme Vám březnovou nabídku našich novosedelských vín z Vinařství Kovacs za výhodné ceny. 

Na neděli 8. března 2020 připadá Mezinárodní den žen. Abychom tedy ženám zpříjemnili nejen jejich den, ale i celý měsíc, zařadili jsme do akční nabídky oblíbený polosuchý Muškát moravský. Myslíme ale samozřejmě také na pány. Vychutnat si mohou například Rulandské modré - výběr z hroznů 21/17, které se probojovalo do prestižní degustační expozice Salon vín 2020, jak jsme avizovali minulý měsíc.

Další novinkou je, že v současné době pilně pracujeme na otevření Restaurace v našem vinařském dvoře. Můžete se tedy opět těšit na spoustu dobrot a to od neděle 15. března 2020!

Už si plánujete výlet na Moravu za vínem? Tak to pro Vás máme skvělou zprávu. Vstupenky na Den otevřených sklepů v Novosedlechkterý se uskuteční 20. června 2020 jsou již v předprodeji, a to za 550 Kč (konec předprodeje: 14. 6. 2020). Rovněž doporučujeme co nejdříve si zajistit ubytování. Ubytovací kapacity v okolí se velice rychle plní!

Přejeme Vám krásný březen a spoustu pohody u skleničky vína z Vinařství Kovacs!

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Zvýhodněné akční ceny zobrazené u vybraných vín níže platí pro zákazníky Vinařství Kovacs od 26. 2. do 31. 3. 2020 na e-shopu Vinařství Kovacs a ve vinotéce v Novosedlech.