Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe tyto výhody:

  • Sleva min. 10% na lahvové víno
  • Doprava zdarma při objednávce nad 30 lahví (5 a více ucelených kartonů)
  • Odběr novinek z vinařství - upozornění na akční nabídky + pozvánky na akce (je možné kdykoli odhlásit)
  • https://www.vinarstvi-kovacs.cz/FANCLUB-Vinarstvi-Kovacs/

Newsletter prosinec 2013

Vážení zákazníci,

za pár dnů přivítáme poslední měsíc roku 2013 a my Váms předstihem přejeme pohodově prožitý závěr roku a příjemné svátky.

Letos poprvé jste mohli ochutnat naše vína pod značkou Svatomartinské, spustili jsme pro Vás nový e-shop a registrovaní zákazníci si mohou v pohodlí svého domova objednat naše vynikající vína za zajímavější ceny, navíc s dopravou nad 30 lahví zdarma.

Novinkou v naší nabídce jsou zvýhodněné nabídky pro registrované zákazníky a též vinný outlet, ve kterém zakoupíte vína starších ročníků za skvělé ceny.

Dle tradice si Svatomartinské víno můžete zakoupit od 11.11. od 11 hodin. Mladá vína však nejsou určena jen pro tento jeden den a okamžik. Svěží a šťavnatá kyselinka mladých vín je příjemným doplněním také k tradiční štědrovečerní večeři a příjemně doplní chuť svátečního menu s kaprem či jinou rybou.

Přemýšlíte-li nad vhodnými dárky k vánocům, můžete se inspirovat například víny z ročníku 2012. Pro dámy například příjemně nasládlé a krásně voňavé Cuvée Amálie, pro pány neméně atraktivní Cuvée Miroslav.

Jakékoliv víno z nabídky Vám můžeme též zabalit do dárkového kartonku.

Vína starších ročníků za velmi zajímavé ceny, to je VINNÝ OUTLET. Zvýhodněné ceny se zobrazí pouze registrovaným zákazníkům.
     

ZVÝHODNĚNÁ NABÍDKA VÍN NA PROSINEC - ZDE

Pro všechny členy FANCLUBU platí po celý měsíc zvýhodněné ceny na uvedená vína - zvýhodněné ceny se zobrazí po přihlášení do e-shopu

 


firemní vinotéka

Vinařství Kovacs s.r.o.

691 82 Novosedly č.ev. 5

Česká Republika

 

Tel:    +420 519 521 200

vinoteka@vinarstvi-kovacs.cz

www.vinarstvi-kovacs.cz