Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe spoustu výhod:

Newsletter listopad 2013

Vážení zákazníci,

s radostí Vám oznamujeme, že dnes lahvujeme první letošní vína, která můžeme prodávat pod známkou Svatomartinská. Mladá vína jsou lehká, svěží, se šťavnatou kyselinkou. V nabídce máme Muškát moravský, Zweigeltrebe rosé a Svatovavřinecké červené. Vína si můžete objednat již nyní a dodáme Vám je včas, abyste si je mohli otevřít dle tradice 11. 11. v 11 hodin.

Víno si můžete objednat v našem e-shopu, registrovaní zákazníci a členové FANCLUBU uvidí po přihlášení své zvýhodněné ceny.

Novinkou v naší nabídce jsou zvýhodněné nabídky pro registrované zákazníky a též vinný outlet, ve kterém zakoupíte vína starších ročníků za skvělé ceny.

 

Svatomartinské víno si můžete zakoupit ve firemní vinotéce od 11.11. od 11 hodin nebo si ho objednat s dodáním na Vaši adresu. Expedovat budeme v pátek 8.11., abyste ho obdrželi včas.

Nevíte kam na Svatomartinskou husičku? Zde Vám představujeme pár tipů.

Nenašli jste zde Vaši akci? Kontaktujte nás a my ji zde uveřejníme.

Vína starších ročníků za velmi zajímavé ceny, to je VINNÝ OUTLET. Zvýhodněné ceny se zobrazí pouze registrovaným zákazníkům.
     

ZVÝHODNĚNÁ NABÍDKA VÍN NA LISTOPAD - ZDE

Pro všechny členy FANCLUBU platí po celý měsíc zvýhodněné ceny na uvedená vína - zvýhodněné ceny se zobrazí po přihlášení do e-shopu

 


firemní vinotéka

Vinařství Kovacs s.r.o.

691 82 Novosedly č.ev. 5

Česká Republika

 

Tel:    +420 519 521 200

vinoteka@vinarstvi-kovacs.cz

www.vinarstvi-kovacs.cz