Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe spoustu výhod:

Anketa
Uvítali byste na našem e-shopu možnost online platby kartou?
100 % (3)
0 % (0)

Celkem hlasovalo: 3

Nabídka pro FANCLUB na duben

(4)


Milí členové Fanclubu Vinařství Kovacs,

jaro je tady a s ním i Velikonoční svátky, a tak jsme pro Vás připravili vybarvenou nabídku skvělých vín z Novosedel :)

Pro Ty z Vás, kteří si budou chtít jarní dny osladit, jsme do nabídky zařadili oblíbené polosladké cuvée Tramín červený x Muškát moravský. Intenzivní a nasládlá vůně připomíná kvetoucí růže, můžeme v ní najít také tóny cukrového melounu, černého bezu či pomerančů. V jeho plné a svěží chuti se snoubí jemná kyselinka citrusů se šťávou zralých hroznů. Toto krásné víno je ideálním společníkem pro oslavu svátečních dnů. 

Pokud si velikonoční volno chcete raději zpříjemnit v doprovodu červených vín, je tu pro Vás se svou krásnou ovocností lesních plodů polosuché Regentské cuvée - moravské zemské víno. Slunečné dny také lákají k vychutnání rosé - pro tento případ je tu pro Vás naše růžové Zweigeltrebe - kabinetní víno 07/17. Také máme ještě v nabídce několik posledních lahví Svatomartinského Zweigeltrebe rosé z ročníku 2018, které si můžete pořídit za výhodných 79 Kč. 

Naši akční nabídku plnou barev završuje oranžové víno, a to Rulandské šedé -  výběr z hroznů 36/17 Family Reserve, které se pyšní Velkou zlatou medailí a vítězstvím v kategorii organických vín na soutěži Král vín 2018. Toto víno vyniká svou sytě oranžovou barvou s odlesky mědi. Jeho vůně nabízí tóny sušeného ovoce, květin, lískových oříšků a meruněk. V plné a robustní chuti se krásně snoubí sušené mandle s výraznou mineralitou a jemnou slaností. Závěr vína umocňuje velmi dlouhá dochuť.

Při svých toulkách po Pálavě a jižní Moravě se nezapomeňte zastavit na skleničku vína u nás v Novosedlech. V naší vinotéce jsme Vám vždy rádi k dispozici. 

Přejeme Vám krásný duben plný sluníčka a příjemné zážitky s našimi víny!

_________________________________________________________________________________________________________________

Velikonoční objednávky nám prosím pošlete a uhraďte nejpozději do pátku 12. dubna do 10:00, abychom stihli vína doručit k Vám domů na Velikonoční svátky.

Pro členy FANCLUBu platí od 27. 3. 2019 do 30. 4. 2019 zvýhodněné ceny na vybraná vína. V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.