Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

FANCLUB Vinařství Kovacs

Přihlaste se do FANCLUBu Vinařství Kovacs a získejte pro sebe spoustu výhod:

Anketa
Uvítali byste na našem e-shopu možnost online platby kartou?
100 % (10)
0 % (0)

Celkem hlasovalo: 10

Nabídka pro FANCLUB na červen

(6)


Milí přátelé vína,

první letní dny se blíží a k nim nepochybně patří i skvělé víno. A naše červnová nabídka je ho plná!

Hledáte-li víno ideální na slunečné podvečery strávené na venkovním posezení s rodinou či přáteli, vyzkoušejte Rulandské šedé - výběr z hroznů 11/17. Jeho krásně intenzivní vůně připomíná plátek žlutého melounu, pokapaný květovým medem. Chuť je plná a harmonická, kandované ovoce se snoubí s nádechem grepové kůry a jemná kyselinka limetky je ukončena příjemnou mineralitou.

Pakliže jste z těch, kteří si rádi osladí den, nemělo by Vaší pozornosti uniknout vynikající polosladké Veltlínské zelené - výběr z hroznů 23/17 Family Reserve. Okouzlí Vás příjemnou vůní s tóny tropického ovoce či ananasu. Jeho chuť je velmi plná a harmonická. Nabízí svěží kyselinku s jemnou chutí lesního medu a limetkou. Vše je ukončeno jemnou mineralitou.

Milovníky červených vín jistě potěší akční cena na Zweigeltrebe - výběr z hroznů 21/15B Family Reserve, které zrálo v barikovém sudu. V silné a extraktivní vůni můžeme najít hořké mandle posypané šupinkami hořké čokolády, které se doplňují s tóny kompotovaných višní. Chuť je plná, výrazná. Nasládlá tříslovinka se snoubí s tóny hořké čokolády, kakaových bobů a rozvařených zralých višní. 

Při slavnostním zahájení 52. Valtických vinnných trhů v pátek 10. května 2019 převzal náš technolog, pan Alois Černík, krásná ocenění v podobě 4 zlatých medailí. 

Zlatou medaili získala Pálava - výběr z hroznů 38/17 Family Reserve a další 3 vína.

Ta zatím pečlivě připravujeme k uvedení do prodeje, sledujte tedy naše newslettery, aby Vám tato medailová vína neunikla. Přehled oceněných vín najdete na stránce Úspěchy našich vín.

 

Srdečně Vás zveme v sobotu 15. června na akci zvanou Den otevřených sklepů. Přijďte putovat po vinných sklepích a vinařstvích obce Novosedly a vychutnat si tak jedinečná moravská vína místních vinařů ve 14 otevřených sklepech. Vinařství Kovacs je tradičně jednou ze zastávek a cca od 16:00 do 20:00 hodin se u nás můžete těšit i na Cimbálovou muziku Podluží.

Přidejte se k události na Facebooku a pozvěte na tuto velkou vinařskou událost do Novosedel i přátele. Máme také Instagram, takže nás neváhejte označit ve svých zážitcích z Dnu otevřených sklepů tagem #vinarstvikovacs

Přejeme Vám krásný červen a těšíme se na shledání u skleničky vína v Novosedlech!

_________________________________________________________________________________________________________________

Pro členy FANCLUBu platí od 29. 5. 2019 do 30. 6. 2019 zvýhodněné ceny na vybraná vína. V případě, že se Vám akční ceny po přihlášení nezobrazují, neváhejte nás prosím kontaktovat.